G-7FNN6S6ZTD

Seznámení

Pravidla bezpečného seznámení na internetu (i mimo internet)

Abyste zůstali v bezpečí a vyhnuli se negativním jevům ať v online, či offline světě, tak se držte následujících pravidel.
V každém případě se vždy řiďte alespoň vlastním úsudkem a myslete na svoje bezpečí při používání erotické seznamky.

Jaké případy nám máte hlásit ihned?
1. Žádosti o peníze nebo majetek s více či méně podezřelým důvodem
2. Žádosti o zaslání nelegálního erotického obsahu a jakýchkoliv deviací - dětská pornografie, násilí, sex se zvířaty apod.
3. Žádosti o kontakt na nezletilou osobu
4. Byla vám zaslána obtěžující zpráva (urážky, nenávistné zprávy, rasismus, výhružky atd.)

Kontaktujte nás pokud jste se setkali s čímkoliv podezřelým/nelegálním.

Pokud si myslíte, že někdo v rámci ORGASM.cz porušuje pravidla provozu a řád a přímo či nepřímo se vás to dotýká, tak nás prosím neprodleně kontaktujte.

Offline chování, schůzka, rande apod.
Jakákoliv první schůzka by měla být obestřena vaší opatrností.
Řiďte se následujícími pravidly pro taková setkání.

1. Než se rozhodnete někoho potkat osobně, věnujte tomu trošku více času. Nechoďte na setkání po pár prohozených větách na chatu. Je ideální o konkrétním uživateli zjistit základní info, abyste měl/a představu o koho se jedná. Diskuzi neveďte pouze v erotickém duchu. Bavte se o osobním životě, zálibách, práci. Pokud byla první fáze seznámení v pořádku a "sedli" jste si a jste přesvědčeni, že dotyčný nebo dotyčná je podle vašeho názoru v pořádku, tak teprve poté se vydejte na první schůzku.

2. Ještě než se vydáte na schůzku, řekněte někomu ze svého okolí kam jdete - určitě máte kamaráda nebo kamarádku, které se můžete svěřit. Doporučujeme každému, aby svému kamarádovi sdělil přesné místo, kde se uskuteční vaše schůzka. Stejně tak kamarádovi napište zprávu v případě, že z nějakého důvodu změníte místo a přesunete se.

3. První schůzku NIKDY a ZA ŽÁDNÝCH OKOLNOSTÍ neplánujte mimo veřejná místa. V ŽÁDNÉM případě se nenechte zvát k nikomu domů. Schůzku si domluvte třeba v nějaké kavárně. Pokud je protějšek opravdu člověk, který nemá špatné úmysly, tak s tím určitě nebude mít problém. Na první schůzce pokračujte a konverzaci, kterou předcházela nějaká elektronická komunikace. Bavte se o všem možném a během diskuze přemýšlejte o tom, kdo naproti vám sedí. Ptejte se, nestyďte se zeptat na trošku více detailů jako je dotyčného zaměstnání, co jej baví, kde žije atd.

4. Schůzka v kavárně problěhla ok? Chcete se jít projít? Super! Ale opět platí to, že v ŽÁDNÉM případě nesmíte jít na procházku do opuštěných částí parků, do lesa (i když v okolí jsou pejskaři apod.). Vždy se držte veřejných míst, kde chodí aspoň o něco více lidí, než v takovém parku. Zvolte třeba náměstí, okolí sportovních areálů apod.

5. Pravidla pro schůzky v noční hodiny jsou ještě "přísnější" - nechoďte NIKDE kde málo lidí, žádný provoz okolo, tmavá zákoutí atd.. Po setmnění miřte z kavárny rovnou k autu nebo na vlak.

6. Doprovod domů, ke dveřím - byť je doprovod domů gentelmanský a svým způsobem romantický, tak v tomto případě se může jednat o poměrně rizikovou fázi schůzky. Uvědomte si, že pokud dotyčnému dovolíte doprovod k domu kde žijete, tak dotyčnému s naprostou jistotou sdělíte kde bydlíte.

7. K doprovodů nebo dokonce návštěvě doma přistupte až op několikáté schůzce. Musíte mít naprostou jistotu, že je dotyčný/dotyčná opravdu normální a slušný člověk.

Věříme, že těchto pár bodů pomůže uživatelům ORGASM.cz k maximálně bezpečnému online seznámení.

V případě jakýchkoliv dotazů nám pište na info@orgasm.cz .